simonka

Jak dlouho platí zpětně reklamace na dovolenou?

V září 2020 jsem měla na pásce 10 dní dovolené, v říjnu 2020 už jenom 2,5 dne, nesouhlasí přepočet dní na hodiny do r. 2021. Pro velmi špatný tisk výplatní pásky jsem si toho hned nevšimla a začala to řešit koncem února 2021. Mzdová účetní mi odepsala, že na to nemá kapacitu a nebude řešit dovolenou z minulého roku. Jak dlouho zpětně mohu nárokovat reklamaci na tuto dovolenou?? Děkuji za odpověď p. ivzez.

Nejlepší odpověď
Drap

Reklamovat můžeš jak chceš dlouho. Neni časově nijak omezeno. Otázkou je, zda se tím někdo bude zabývat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.