invidualblue

jak dlouho může být člověk pozitivní na covid?

zdravím, hledal jsem ale nenašel že by se někde psalo ohledně toho po jaké době mi může vyjít pozitivní test na covid. Jedná se o to že mi byl zjištěn 19.01.21 covid a já bych měl odlétat 13.02. a bojím se toho že i přesto že budu po 10 denní karanténě mi vyjde test pozitivní (doktorka mi říkala že se prý toho nemusím bát) problém je ten že jsem slyšel že ten test může vyjít pozitivní klidně i za měsíc. Máte někdo s tímto osobní zkušenost?

Odpovědi
Mc Merkurion

… no, to záleží, jak dlouho potrvá léčba …

led

Pokiaľ ochorenie nepošle pacienta do nemocnice a ide len o jej slabší variant, potom skutočné dodržanie 10 dennej karantény je aj s rezervou. Po absolvovaní karantény sa treba nechať znova otestovať PCR testom, nie málo spoľahlivým AG-testom. Až keď test ukáže vašu negativitu môžte letieť. Nehazardujte nielen s vašim zdravím, ale aj so zdravím ľudí okolo vás.

Matox8

Zaleží na několika faktorech, já se byl testovat po přes 10 dnech a stále jsem byl

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.