danica

Jak dát stamps na stránku blogu?

Začínám s blogem a potřebuju pomoct s vkládáním stamps na stránku blogu. Skoro každý blog má na levé nebo pravé straně malé odznačky se zaměřením, gifem a tak. Už mám hromadu stamps které jsem sama vyrobila, ale nevím, jak je tam dát. (Blog.cz)
Doplňuji:
Děkuju za první odpověd', ale na stránce ,blog.cz, stamps používají skoro všichni a každý blog který končí na ,blog.cz, mu to normálně jde, tak nevím

Odpovědi
leporela22

Na nějakých blocech to ani nejde jsou to blogy zdarma nebo sis ho sama programovala tak to pujde ale pokudn jsou to ty zdarma tak tam to většinou nejde tam jde jen <a href> a jěště nějaký základní příkazy ale nejlepší to je v Pspadu např. program.