dust8

Jak člověk bez rádia a televize pozná, že je v místě, kde je v létě zakázano plýtvat vodou, ale používá venkovní sprchu?

Nejlepší odpověď
Drap

Bude to napsáno v místní vyhlášce, nebo vyvěšeno na úřední obecní vývěsce. Pokud si to nezjistí, nebo se nedozví, stejně nesmí vodu používat jak je stanoveno. Pokud i z nevědomosti poruší, může být trestán. Neznalost zákona/a takové nařízení je místní zákon/ neomlouvá.

Další odpovědi
cukrar

Normální a průměrný občan to zjistí. Plýtvání není sprchování, zákaz se nesděluje jen televizí a rádiem.