WhiteCrow

Jak české školy učí děti vnímat a přistupovat k LGBTQ?

Mají vůbec právo ovlivňovat jejich přístup?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Čím déle zůstanou děti dětmi, budou mít své dětství a nebudou předmětem propagandy, tím lépe. Nemusíme s ve všem opičí po USA: tam jsou rodiče zoufalí, jak se s malými dětmi zachází, a jsou prakticky vyloučeni mít na to vliv.

Další odpovědi
elkon

Ve školách bych tuhle propagandu vynechal. Nemá smysl jim od dětství motat hlavu.

Pepa25

České školy v souladu se vzdělávacími programy vychovávají k toleranci. Není to jejich právo, ale přímo povinnost.

zjentek

Tak v prvé řadě děti neučí školy, nýbrž dospělé osoby. A tito vyučující nemohou (nedokáží) ze sebe vydat (dětem/žákům/stu­dentům předat) více, než svou vlastní kvalitu (platí všude, nejen ve školství). Je otázkou, jak dalece školství povolí osobám LGBT (a snad i Q nebo co to…) vyučovat děti/žáky/studenty.

Anna20

Ahoj lásko, ráda tě poznávám, jsem Anna, žena z Ukrajiny. hledám seriózního partnera, napiš mi prosím na email, abychom se lépe poznali,,, annamakara20@gmail.com