Avatar uživatele
quentos

Jak často vám vypadává internetové spojení? Je normální, aby vypadávalo denně?

Nebo mám na poskytovatele vlítnout? Dennodenní vypadávání, byť chvilkové, leze na nervy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, suaeda, anonym před 4434 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Záleží na druhu připojení.

V/ADSL nebo optika (Fiber) by vypádavt nemělo

GRPS/CDMA/EDGE/UMTS vypadávat může hlavně když se pohybuješ mezi místy s různě silným signálem

Wi-Fi hlavně v závislosti na počasí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Tak mně nevypadává
Doplňuji:
mám O2 a nestalo se ,že by vypadlo

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
štamgast

Mám kvalitní připojení i kvalitního poskytovatele. Vypadlo mi snad jen jednou. Vlítni na něj!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

A jaké máš připojení?
Mě nevypadává a pokud není závislé na signálu, kontaktovala bych poskytovatele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Pokud platíš a není to tím že překračuješ nějaké limity pro stahování, tak nechápu že máš tolik trpělivosti. Při nejmenším se jich optat čím to je, se ti vyplatí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Připojení od Vodafonu nevypadává vůbec. Wifina od místního poskytovatele vypadne většinou jen v letním období po silných bouřkách. Jinak musím zaklepat vše jede.
Ale pokud by internet každý den vypadával tak bych začal třístupňuvě jednat. Slušný dotaz, ostřejší domluva a nakonec ukončení smlouvy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Jak pise Michal Kolesa,jen si myslim ze i u wifi zalezi na sile signalu. Nepises jaky druh pripojeni pouzivas, mas-li mobilni nebo wifi, myslim, ze s reklamaci moc uspesny nebudes. U pevneho by se to stavat nemelo a stiznost je miste.
Osobne mam kabelove pripojeni od asi nejvetsiho poskytovatele tohoto druhu a pohoda. Vypadek jednou za nekolik mesicu v radu minut se da unest. Nechci jim delat reklamu, jejich obchodni praktiky zna kazdy a jsou mi tez proti srsti, ale ta sluzba proste funguje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Když jsem měl ještě připojení přes pevnou linku od O2, tak to bylo spíše normou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Těžko radit, když nenapíšeš, jak jsi k intenetu připojen. Nedávno jsem tu řešila mobilní připojení od Vodafone a nakonec se ukázalo, že mám zastaralý typ modemu, který špatně spolupracuje s novým software. Nikdo mi ale neřekl, že už mám nárok na nový modem za dotovanou cenu 77,–, doslova jsem to z té pracovnice musela vypáčit. Teď mi to sice nevypadává, ale mám signál jen na tři čárky a jsem přímo na síti 3G. Napiš, můžeme hledat řešení dál.

před 4434 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

jj, až najdu ten papír :{/>

před 4434 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet