peka70

Jaky je váš názor na TSU?

Ahoj, jaký je váš názor na novou sociální síť, která umožnuje si i vydělat? nejake info je tady www.tsusocial­nisit.cz

Nejlepší odpověď
fcoop

Připomíná to trochu název filmu:„Chyť mě,když to dokážeš“.

http://owww.cz/tsu-co-testuji-socialni-sit-slibujici-vydelky/

No – proč ne,ale asi beze mě.

Další odpovědi
Agneta

Moc krásné…, ale bohužel jen pro lidi, co nemyslí na nic jiného, než na peníze:D
(každý snad ví, že se na netu nedá vydělat, a že všechny nabídky týkající se peněz jsou podfuk)

Putin

Běž s tou reklamou někam .. Je to hovadina!

mariohlas

Většinu těch nabízených jsem z dlouhé chvíle zkoušel, jejich pochybnost je přímo úměrná slibovanému výdělku – buď lžou a jen tahají z lidí peníze [např. základní vklad, a teprve když to uděláš, zjistíš, že ostatní podmínky jsou pro Tebe nepřijatelné], nebo si kvůli nim musíš zřídit zahraniční účet, který se špatně obsluhuje, nebo …].
Jestli chceš vydělávání na internetu přesto zkusit, přihlaš se na solidní český web http://www.co­informail.cz/ ; kliká se na reklamy, výdělek je pár desítek Kč týdně, ale opravdu jej vyplácejí – vnučka si tam vydělala už 3 tis. Kč.