Jak často trávíte svůj čas na tomto webu v rámci dne?

Průměrně za den. Co zde hledáte, co vás mozivuje sem zajít?

Nejlepší odpověď
dubraro

Méně než hodinu

Méně než hodinu a určitě ne každý den, někdy na to třeba týden nemám čas.

Další odpovědi
Malvína

Jiná odpověď

Různí se to. Když jsem v práci, moc nestíhám, jen nakouknu. Když mám volno a jsem třeba u bazénu, zavítám sem o něco častěji. Při jízdě autem (jako spolujezdec) nebo jinym dopravním prostředkem, mám také více času.
Motivace? Sem tam se objeví zajímavý dotaz a odpovědi na něj mi rozšíří obzory. Také je tu fajn komunita. Například FB jako takový mě moc netáhne, raději se podívám sem.

Kepler

7 a více hodin

Přerušovaně, spíše odpoledne a večer. Je to pro mně zábava i zdroj poučení.

Rokio

4-6 hodin

Přerušovaně.

V době, kdy nepracuji, nedělám domácí práce, nejsem na procházce, nestarám se o zvířata a nehraji online RPG hru na tabletu.

paul1

1-3 hodiny

Jak kdy, ale určitě více jako hodinu denně.

Hufnágl

Méně než hodinu

Čas strávený na tomto webu poslední dobou využívám zřídka. Když po přihlášení uvidím „modré zbarvení SZ“, mám po náladě. A co zde hledám? Teď už nic. Mám obavu se na něco zeptat, aby nebyla má otázka smazána, ale někdy odpovím správně, někdy někomu sarkasticky, někdy humorem.

Pepa25

Méně než hodinu

Poslední dobou pravidelně, několikrát denně, ale doufám tam max. hodinu v součtu. Můj čas je drahý – co nevím, na to neodpovídám, co je hloupé, to ignoruju 😉

dust8

Jiná odpověď

Jak kdy. Někdy často a jindy velmi nepravidelně.

marci1

Jiná odpověď

Jelikož pracuji na notebooku, sem, tam tu nakouknu. Dovím se zde dobré rady chytrých lidí, zasměji se chytrým vtipálkům a pokud vím, nebo mě něco napadne, odpovím. Někteří uživatelé jsou tu fajn. 🙂

Emefej

Jiná odpověď

Jak kdy, někdy přijdu jednou za týden, někdy tu prodřepím i 6 hodin denně.