Ametyst

Jak často se soudní znalci musí rekvalifikovat?

Jestli vůbec.
Filip84: To musí být top soudní znalec, který si za celý život nemusel všimnout, že existují testy DNA. Takoví rozhodují o vině a nevině.

Odpovědi
Schluker

Pokud je mi znamo, tak zadnou takovou povinnost nemaji.

Filip84

Kde jsi přišel na tak nebezpečnou otázku!?

Znalec musí splnit dvě podmínky: být způsobilý a složit slib (§ 5 zákona o znalcích, znaleckých kancelářích a znaleckých ústavech). Pokud znalec podmínky splní, je znalcem, na věky věků, amen! 🙂

Filip84

Však samozřejmě! Vždyť přeci nejde o to, co zná nebo umí, ale o to, jak „umí povolit“ v případě, že je o to „vhodně požádán“! Proto říkám: nebezpečná otázka! 🙂

Jsi tady přijel na kašpárkovi, nebo spadl z Marsu, nebo co? 🙂

zjentek

Filip, ještě chvíli tady budeš Ametystíka skloňovat jako pohlaví mužské a splaší se mi kladiva, jasný?

Filip84

To je ženská? A jak já to mám, prosím, jako vědět? 🙂

Filip84

Ametyst je der Schutter! 🙂