komaaar

Jak často mám zalévat květinu s barevným pískem místo hlíny?

Mám doma květinu s barevným pískem místo hlíny a nevím jak často do týdne ji mám zalévat. Řekli mi ,že často ,ale ne kolikrát…

Odpovědi
elektrikář

Pokud je rostlina jen v písku.Zalévá se roztokem hydroponického hnojiva. Podle potřeby se dolévá, v květináči by mněl být vodoznak. Návod na ředění hnojiva je na obalu.