jumpupcz

Jak často budu opravdu muset být ve škole, když chci studovat formou kombinovaného (dálkového) studia?

Myslím to tak, kolik hodin týdně/měsíčně tam opravdu budu muset strávit…?

Odpovědi
Anuket

Hodiny jsou tam různé, dle předmětů.
Co jsem se hlásila na dálkové studium k nejmenované škole, tak mi např. řekli, že tam budu jeden den v týdnu (libovolně se střídají od pondělí do pátku, není to žádný stálý den) od osmi do cca půl čtvrté. Hádám, že to budeš mít obdobné. Nejlepší je dotázat se konkrétní školy e-mailem, nebo osobně o školní výukový plán, popřípadně předběžné rozvrhy dálkového studia (pokud je nemají, zkusit se poptat na rozvrhy minulé, ale škola ti většinou odpoví i v prvním případě aspoň tak, aby tě dostatečně informovala a připravila).

HugoCharles

Záleží na oboru. Většinou se to řeší blokovou výukou každý druhý víkend.