FlAsh_7

Jak byste laikovi vysvětlili, jaké jsou dobré a špatné úroky v %?

Nejlepší odpověď
Edison

V případě úvěru čím nižší, tím lepší. V případě investic obráceně. Není pevná hranice. Taky podle preferencí, situace, produktu… Dalším hlediskem je stabilita. U úvěrů bývají nízké úroky nestabilní, v případě investic naopak, vysoké bývají nestabilní. Dalším hlediskem je časový horizont. Je toho hodně, co se dá hodnotit. Konečné hodnocení je ovšem na každém.

A už si sakra konečně něco sám nastuduj!!! Zatím jen meleš pořád to samý dokola aniž by sis cokoli kdekoli sám přečetl!! Přestaň s tou svojí neschopností otravovat!!!