Avatar uživatele
Týna 3121

Jak bych mohla urychlit růst prsou? Mám pořád plochý hrudník. Stydím se na tělocviku, když se převlékáme.

Pivo nesmím a mléko mi moc nechutná sice jsem ho začala dneska pít ale že by mi to teda chutnalo :/ A cviky trvají jak dlouho (jestli fungují?)
Doplňuji:
Ty cviky začnou působit kdy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Domčax33 před 4313 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
xko

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ano jak píše Dráp … máš z toho zbytečný komplex a mojí přítelkyni taky pán bůh nenadělil tak jak by si představovala ale mně osobně to nevadí.Naopak mně osobně se líbí menší prsa než nějaký větší.Nevím kolik je ti let ale tělo se vyvijí stále a třeba se u tebe růst prsů dostaví později.U někoho je to rychlejší u někoho pozdější.Nedělej si z toho hlavu a podle toho jak píšeš že se stydíš jak píšeš tak akorát na sebe přitahuješ pozornost a myslíš si že se ti každý posmívá a ukazuje na tebe.Nic neskrývej buď jaká jsi.Chce to čas :) uvidíš

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Týna 3121 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lakeysha

můžu se zeptat, kolik ti je let? pokud totiž odpovíš pod čtrnáct, tak řešíš ptákoviny. Užívej si zbytky dětství, nikdo ti ho pak už nevrátí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Neřeš to, nech tomu přirozený průběh. Vše bude tak jak má bát. Každý jsme trošku jiný, a nestyď se za to jaká jsi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mé spolužačce říkali kluci ploštice a ségře zavináč ?? nevím proč, když nebyly počítače a s kyselým zavináčem jako s tou rybou neměla nic společnýho, obě měly taky malý prsa a dnes, měla bys je vidět :o)
Doplňuji:
já je nemám taky nijak velký, ale věšet se kvůli tomu nebudu :)

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Pivo nesmíš,tak kedlubny.Můj děda si dopřával obojí a jaký měl prsa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hanny10

Kocko vubec tohle neres! Taky sem z toho byvala nestastna a kluci si ze me na zakladce delali srandicky. No a ted kdyz je potkam tak jen cumej a slintaj:D mas urcite jiny prednosti:))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bestanswer

Musíš čekat a modlit se …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Domčax33

jes jes jes jes a narostou ti protože když sse budeš přejídat tak ti narostou bacha můžeš i stloustnout.
Doplňuji:
a je to i nezdravý

Upravil/a: Domčax33

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Vyčkej času jako husa klasu,hezký den.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek