Týna 3121

Jak bych mohla urychlit růst prsou? Mám pořád plochý hrudník. Stydím se na tělocviku, když se převlékáme.

Pivo nesmím a mléko mi moc nechutná sice jsem ho začala dneska pít ale že by mi to teda chutnalo :/ A cviky trvají jak dlouho (jestli fungují?)
Doplňuji:
Ty cviky začnou působit kdy?

Nejlepší odpověď
xko

Ano jak píše Dráp … máš z toho zbytečný komplex a mojí přítelkyni taky pán bůh nenadělil tak jak by si představovala ale mně osobně to nevadí.Naopak mně osobně se líbí menší prsa než nějaký větší.Nevím kolik je ti let ale tělo se vyvijí stále a třeba se u tebe růst prsů dostaví později.U někoho je to rychlejší u někoho pozdější.Nedělej si z toho hlavu a podle toho jak píšeš že se stydíš jak píšeš tak akorát na sebe přitahuješ pozornost a myslíš si že se ti každý posmívá a ukazuje na tebe.Nic neskrývej buď jaká jsi.Chce to čas :) uvidíš

Další odpovědi
Lakeysha

můžu se zeptat, kolik ti je let? pokud totiž odpovíš pod čtrnáct, tak řešíš ptákoviny. Užívej si zbytky dětství, nikdo ti ho pak už nevrátí.

Drap

Neřeš to, nech tomu přirozený průběh. Vše bude tak jak má bát. Každý jsme trošku jiný, a nestyď se za to jaká jsi

briketka10

mé spolužačce říkali kluci ploštice a ségře zavináč ?? nevím proč, když nebyly počítače a s kyselým zavináčem jako s tou rybou neměla nic společnýho, obě měly taky malý prsa a dnes, měla bys je vidět :o)
Doplňuji:
já je nemám taky nijak velký, ale věšet se kvůli tomu nebudu :)

Kohut57

Pivo nesmíš,tak kedlubny.Můj děda si dopřával obojí a jaký měl prsa.

Hanny10

Kocko vubec tohle neres! Taky sem z toho byvala nestastna a kluci si ze me na zakladce delali srandicky. No a ted kdyz je potkam tak jen cumej a slintaj:D mas urcite jiny prednosti:))

bestanswer

Musíš čekat a modlit se …

Domčax33

jes jes jes jes a narostou ti protože když sse budeš přejídat tak ti narostou bacha můžeš i stloustnout.
Doplňuji:
a je to i nezdravý

oskar

Vyčkej času jako husa klasu,hezký den.