LůcaDůcaPůca

jak urychlit růst?

jak urychlit růst prsou a jak urychlit růst celkově? Je mi 13 a nejsem vůbec vyvynutá-malá a žádné prsa.

Odpovědi
mikaela

Ve 13 letech je to naprosto normální, to se nemusíš strachovat. Za pár let se budeš divit, jak vše najednou tak rychle vyrostlo :D. Poradím ti však jednu fintu. Je pravdivá, potvrzená od doktorky. Růst dětí, mládeže nastává převážně v době, kdy se spí a leží. V této době kosti rostou, proto se například vyroste v době nemoci. Jinak, ale růst nejde urychlit či zpomalit a navíc – do zhruba 20 let človek pořád roste, než se uzavřou růstové chrupavky, takže máš ještě dost času :) Toť asi vše, co vím.

n3ro

Růst je dost individuální, pokud máš ty, či spíše tvoji rodiče pocit, že jsi na svůj věk abnornálně malá či hubená, doporučuji navštívit Tvoji dětskou doktorku. Ta pak dle svého uvážení poradí co s tím. Jedním z řešení je například navštěva endokrinologe, kde by se tvým růstem zabývali specialisté. Velkou roli hraje ale genetika, jestliže jsou tvoji rodiče drobného vzrůstu, nemůžeš očekávat, že z Tebe bude vysoká holka s abnormálně velkým poprsím.

Drap

Zadej si do lištyv pravo " malá prsa" a ukáže se ti asi 100 odkazů na dřívější podobné otázky, kde najdeš jistě dostzatek informací.

venkovan

Na velikosti prsou osobnost člověka nezávisí. Buď osobností a nepodléhej vizím, že velká prsa a velký vzrůst z tebe udělá plnohodnotného člověka.
Znám slečnu (už je po vysoké škole a několik let je v práci) která moc „hrudník“ vyvinutý nemá. Ale má skvělou povahu, je kamarádská a pohodová. Rád se s ní setkávám – nebalím – to už nemohu. Ale kdybych mohl, tak určitě bych se snažil.

Mers

Rust prsou nelze nejak ovlivnit!! A navic holkam kterym prsa zacala pozdeji rust je maji ted o mnohem vetsi nez ty kterym zacaly rust uz v 10ti!