Avatar uživatele
Kelt

Jak by to vypadalo, kdyby v následujícím roce 2021 bylo vše podle vašeho přání?

Myslím to tak, že obchody a instituce, které navštěvujete, by zůstaly a ostatní ne. Jste kuřák, budou trafiky, nemáte auto, tak nebudou prodejny s automobily. Jste fanda na modely, tak poblíž budou obchody s modely atd. Tak jak by to vypadalo, kdyby se mělo dělat podle vás? Děkuji.

Zajímavá 0 před 1242 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Dobře. Určitě ne tak jak píšeš ty. Proč bych měl omezovat druhé? Nepiji třeba alkohol, proč by se měly zavírat hospody, podobně trafiky a prodejny aut. Svítí doma petrolejkou, měly by se zrušit všechny elektrárny? Každý by měl mít možnost žít podle svého. To co navrhuješ by stejně nefungovalo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Podle mne by bylo fajn, kdyby se vše vrátilo do starých kolejí, nebylo to až tak špatné. Kdoví, jak se ale současná situace podepíše na budoucnosti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Kelt, vy jste „snílek“… píšete sci-fi?
Svět podle Kelta to je jak „Táta Google“, sleduje vás a přispůsobuje se vašim přáním.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Tak to by bylo spravedlivé, protože i JÁ JSEM SPRAVEDLIVÝ! (; D; D;

Ad Drap: „Každý by si měl žít podle svého“… ale pozor! NEPLÝTVAT! ODŘÍKAT SI! A na toho kdo ne, TVRDEJ METR!

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

„Každý by měl mít možnost žít podle svého.“ … To je právě vůbec TO NEJHORŠÍ, co nás může potkat, dokud neexistují zákony s přesně definovatelnou ochranou, který by nám ZAKAZOVALY PLÝTVAT! Což nelze, jelikož doposud lidstvo jako celek ani nevíme, co to plýtvání, tudíž jeho definice ani neznáme.

před 1242 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání