Kelt

Jak by to vypadalo, kdyby v následujícím roce 2021 bylo vše podle vašeho přání?

Myslím to tak, že obchody a instituce, které navštěvujete, by zůstaly a ostatní ne. Jste kuřák, budou trafiky, nemáte auto, tak nebudou prodejny s automobily. Jste fanda na modely, tak poblíž budou obchody s modely atd. Tak jak by to vypadalo, kdyby se mělo dělat podle vás? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Dobře. Určitě ne tak jak píšeš ty. Proč bych měl omezovat druhé? Nepiji třeba alkohol, proč by se měly zavírat hospody, podobně trafiky a prodejny aut. Svítí doma petrolejkou, měly by se zrušit všechny elektrárny? Každý by měl mít možnost žít podle svého. To co navrhuješ by stejně nefungovalo.

Další odpovědi
paul1

Podle mne by bylo fajn, kdyby se vše vrátilo do starých kolejí, nebylo to až tak špatné. Kdoví, jak se ale současná situace podepíše na budoucnosti.

led

Kelt, vy jste „snílek“… píšete sci-fi?
Svět podle Kelta to je jak „Táta Google“, sleduje vás a přispůsobuje se vašim přáním.

zjentek

Tak to by bylo spravedlivé, protože i JÁ JSEM SPRAVEDLIVÝ! (; D; D;

Ad Drap: „Každý by si měl žít podle svého“… ale pozor! NEPLÝTVAT! ODŘÍKAT SI! A na toho kdo ne, TVRDEJ METR!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

„Každý by měl mít možnost žít podle svého.“ … To je právě vůbec TO NEJHORŠÍ, co nás může potkat, dokud neexistují zákony s přesně definovatelnou ochranou, který by nám ZAKAZOVALY PLÝTVAT! Což nelze, jelikož doposud lidstvo jako celek ani nevíme, co to plýtvání, tudíž jeho definice ani neznáme.