zjentek

Jak by se tady dalo rychle vyhandlovat pět tisíc bodů?

Na sklonku bych chtěl navždy spočinout po boku briketky10, děkuju.

Odpovědi
Rokio

Tady jsou moje rady:

  1. Co nejvíce odpovídat na dotazy od uživatelů Odpovědi.cz.
  2. Psát kvalitní dotazy.
  3. Mít dobré vztahy kolektivem na tomto webu.

Uvědomuji si, že sběr bodů k ničemu není. Pokud to ale udělá zjentekovi radost, jsem ochoten mu na to odpovědět, jelikož mu chci pomoci a vykonat dobrý skutek.

elkon

Nehul zase, jaký to má smysl? K ničemu to není.

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

zjentek

Rokio přestaň mi onikat, kurwa!

A místo MU máš mít JIM, nauč se česky.

cochee

To není onikání, ale onkání, takže „mu“ má správně.

Kalim_YT

Odpovídat, na dotazy kterým člověk rozumí.