valkyria

Jak by jste zhodnotili tento notebook http://www.al­za.cz/lenovo-ideapad-y510p-black-d468968.htm?

Chtěla bych si ho koupit, tak jestli je to dobrá koupě nebo ne. Předem děkuji za odpovědi 🙂

Odpovědi
Kelt

Rozhodnout by ses měla sama, zvaž poměr cena výkon, co to umí, co to neumí, srovnání s obdobnými notebooky ve stejné cenové relaci , respektive stejně výkonné notebooky a jejich ceny. Lenovo je celkem dobrá značka. Zvaž si, na co jej budeš potřebovat, hmotnost a pod. Najdi si recenze, zeptej se prodavače.

Alesh

Jo, vypadá výborně, já osobně dávám přednost větším displejům, ale máš to Full HD, takže i těch 15,6 by mi tolik nevadilo. Pokud to chceš tahat ven, do školy atd., tak samozřejmě je menší displej lepší. Já mám ntb hlavně pro domácí použití.

Hamon

Co přesně na tom chceš dělat?

valkyria

Chtěla bych výkonný notebook s dobrou grafickou kartou a už nikdy nechci ACER a HP. Mám s jejich výrobky hodně špatné zkušenosti. Jen jestli ta cena není moc. Jen jestli to není moc peněz za málo muziky. Co by jsi mi doporučil ty? A kdyby bylo na tobě koupil bys ho nebo ne?