Avatar uživatele
valkyria

Jak by jste zhodnotili tento notebook http://www.al­za.cz/lenovo-ideapad-y510p-black-d468968.htm?

Chtěla bych si ho koupit, tak jestli je to dobrá koupě nebo ne. Předem děkuji za odpovědi 🙂

Zajímavá 0 před 3778 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Rozhodnout by ses měla sama, zvaž poměr cena výkon, co to umí, co to neumí, srovnání s obdobnými notebooky ve stejné cenové relaci , respektive stejně výkonné notebooky a jejich ceny. Lenovo je celkem dobrá značka. Zvaž si, na co jej budeš potřebovat, hmotnost a pod. Najdi si recenze, zeptej se prodavače.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Jo, vypadá výborně, já osobně dávám přednost větším displejům, ale máš to Full HD, takže i těch 15,6 by mi tolik nevadilo. Pokud to chceš tahat ven, do školy atd., tak samozřejmě je menší displej lepší. Já mám ntb hlavně pro domácí použití.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Co přesně na tom chceš dělat?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
valkyria

Chtěla bych výkonný notebook s dobrou grafickou kartou a už nikdy nechci ACER a HP. Mám s jejich výrobky hodně špatné zkušenosti. Jen jestli ta cena není moc. Jen jestli to není moc peněz za málo muziky. Co by jsi mi doporučil ty? A kdyby bylo na tobě koupil bys ho nebo ne?

před 3778 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet