NeřeknuCZ

Jak aktualizovat google chrome když mám zakázané aktualizace ?

Nedávno mi začaly problémy s prohlížečem google chrome. Chtěl jsem to vyřešit updatem, ale když jsem najel na aktualizace, tak se mi tam zobrazilo „Administrátor aktualizace zakázal“. Jak to mám teď aktualizovat ? Jediný uživatel pc jsem já. Na internetu jsem našel složité návody které směřovaly k nějakému hlubšímu registru v pc … nejde to udělat jinak ? Reinstall ani obnova prohlížeče nepomohla. Předem díky za jakékoli rady.

Nejlepší odpověď
honza19hk

pokud jsi jediný uživatel tak bys měl být i admin.Tudíž by neměl být problém aktualizace povolit. Pokud admin nejsi tak musíš zjistit kdo to je a jít za nim nebo to obejít.

Další odpovědi
Emefej

Pokud jsi jediný uživatel, tak máš práva admina, povol si aktualizace.