Zirafa123

Jak a kdy se připravovat na medicínu?

Zdravím, jsem v prváku a tak nějak bych chtěla po gymplu jít na medicínu. Dokážete mi poradit, kdy a jak je vhodné se začít nějak připravovat. Někde jsem četla, že s tím souvisí i fyzika, ale přijde mi to divné.
Děkuji předem za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
gecco

Fyzika s tím rozhodně souvisí…
Stejnětak chemie – a, kupodivu, i matematika…
😉
Taky doporučuju si od druháku vložit mezi volitelné předměty latinu…
😉

Další odpovědi
Drap

Co nejdříve, nejlépe hned. Všechny přírodní vědy mají s medicinou spoustu souvislostí. Bylo by vhodné více zajímat a věnovat se biologii.Studium mediciny patří mezi ty náročnější studia.