Jana033

Jak a kam investovat , super článek, nemám pravdu? Proč to tak nejde vždy?

Našla jsem článek v mailu, který mi někdo poslal. Pojednává o tom, proč češi neumějí a nebo nechtějí peníze a slepě škudlí do stavebního spoření, nebo penzijního připojištění atd. Přitom to není normální nikde ve světě. Taky není normální, aby mu nikdo neporadil tak, aniž by byl na někho vázaný..myslím tím slavné finanční poradce, kterého jsem měla taky doma.

No, koukněte se na ten článek a třeba se mnou budete souhlasit, já se s tím ztotožňuju a říkám „ANO“, tak by to asi mělo být. http://idnes-svet.wgz.cz/

Odpovědi
Drap

Dost dobře otázku nechápu. Samozřejmě s článkem nelze než souhlasit. I když tento článek je bezesporu dělán jako reklama, tak takové možnosti má každý z nás a myslím, že i většina lidí tyto možnosti zná. Samozřejmě, co říká pan Veselý, že můžu začít investovat od dvou stovek je pravda, ale nedá se předpokládat, že z takovýchto investic by byl nějaký slušný výnos, který by stál za řeč. Pokud mám na investicích do akcií vydělat, tak to chce najít si nejen dobrého poradce, ale mít i tak trochu štěstí a hlavně mít dostatečný kapitál na investice. Znám několik lidí, kteří se dokáží tímto způsobem celkem slušně živit, a to mají ještě do důchodu daleko.

Quimby

Reklama?

mosoj

Kolik zhodnocuješ ty ?

anonym

Nejlepší investicí je podle mě nemovitost a to jak za účelem bydlení nebo dalšímu pronájmu. Dnes se dá poměrně snadno získat hypotéka, slouží k tomu třeba hypoteční kalkulačka http://hypoteka-hypoteky.cz/ , a s ní i nemovitost