Jací škůdci a hmyz ohrožují konopí a pokud ano, tak jen venku? Je nějaký speciální konopný postřik?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jo, sousedce chodil na konopí děda Komárek, feťák jeden.

Jinak na rostliny konopí celosvětově spadá více než 100 onemocnění, více v https://www.semena-marihuany.cz/cs/blog/­66-nejcastejsi-skudci-konopi-1-2

Další odpovědi
zjentek

Srnky, slimáci…

Mšice, molice, svilušky, puklice, svině… všechny nejznámější a nejděsivější moční můry rostlin a to i doma!

Na boj s tímto nepřítelem se dají vycvičit slunéčka i draví roztoči.