Anonyym

Na co je make-up? Myslím ten barevný krémík na obličej, ne líčení). Poradíte mi?

Já bych se chtěla zeptat

Nejlepší odpověď
ahold

Sjednotí ti barevný tón pleti a zároveň pleť chrání. V prodejnách drogerie teta mají zákaznice možnost nalíčit se zdarma. Tak si to tam vyzkoušej a uvidíš sama.

Další odpovědi
iceT

Make-up slouží k zakrytí nedostatků pleti.Pokud ovšem nemáš na mysli tónovací krém,to už není make-up,ale tónovací krém,jak lze slyšet v názvu.

brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=make%20up