misela

Interupce v anglii

ahojky,chci jse zeptat zad nekdo nevite jak je to s potraty v anglii..slysela jsem ze vam tu daji do 9 tydne tehotenstvi tabletu..co je na tom pravdy????????diky
Doplňuji:
ahoj,ja mam 4 mesicniho chlapecka a mela jsem velke problemy v tehotenstvi­..opravdu si to nerozmyslim..ale dekuji za nazor

Nejlepší odpověď
alexandra

Každá žena má právo se rozhodnout,jestli si dítě nechá nebo ne,a nenechte se odradit,že zabíjíte dítě.Škoda,že jste nebrala antikoncepci.

Další odpovědi
Milka ♥

Nechcete si interrupci/potrat ještě rozmyslet?Je to unáhlené rozhodnutí.Je to sice Vaše věc ale mnoho žen na světě chce otěhotnět.Vy těhotná jste a chcete miminko zabít?…
Doplňuji:
K čtyřmesíčnímu chlapečkovi gratuluji.Je to Vaše rozhodnutí,že jdete na potrat.Pro příště bych doporučovala antikoncepsi i prezervativ­.Těhotná nebudete a nedojde ke zbytečnému potratu – zabití miminka.Jinak mnoho radosti z Vašeho synka 🙂

PostApMan

Nic o tabletce jsem nedohledal, možná nehledám pořádně, ale zde máte odkaz na celý článek který se zabývá Interupcí ve Spojeném království :

http://wikipe­dia.infostar.cz/a/ab/a­bortion_in_the_u­nited_kingdom­.html

Zdroj: wikipedia.infos­tar.cz/a/ab/a­bortion_in_the_u­nited_kingdom­.html

misela

ahoj pravda to je,ale nedoporucuji,byl to v mem pripade nejhorsi zazitek ktery misto par hodin(rikaji ze je zalezitost par hodin celkovy potrat)trval skoro tyden…ale ano podaji ji v anglii adokonce mam za to ze az do 19 tydne…