dvdk

Interní zip mechanika: Jaký mám použít ATA kabel?

Ten na normální diskety, nebo na pevné disky a nebo je na to nějaký speciální? prosím poraďte.
Doplňuji:
pardon, zapoměl jsem uvést typ iomega z100 atapi.

Nejlepší odpověď
led

Pozrite si konektor, káble na hardisk nemožno zameniť s káblom na floppydisk. Majú rozdielné konektory a rôzny počet pinov.
Pri pohľade zo zadu vľavo je konektor typu HDD,CD – v strede je prepínač nastavte polohu SLAVE, vpravo je napájací konektor
Doplňuji:
inštalačný manuál
http://www.io­mega.com/suppor­t/manuals/zip1a/in­st_drive_pc.html

Další odpovědi
Michal Kole

To se ještě používá ?

Já myslím, že 40pinový ATAPI kabel