Internát a různé pohlaví na pokoji

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli mohou být na internátu přesněji na pokoji dvě různá pohlaví.

Odpovědi
anetadela1

Co já vím, tak ne. Je intr pro holky a intr pro kluky.

Nuk nuk

Pokud se jedná o klasický internát, tedy ubytovací zařízení pro studenty středních škol a učně, pak z pochopitelných důvodů toto možné není. Většina středoškolských studentů a učňů je neplnoletá.
Možná by vedení internátu udělalo výjimku v případě sourozenců, ale o tom pochybuji, případně u lidí, kteří již přesáhli 18. rok, ale obávám se, že ani v tomto případě to nebude příliš jednoduché.