annas

Inspiruje přísloví „Když se 2 perou, 3. se směje“ nejen filmaře, ale i vztahy/ spory mezi lidmi? Prosím příklad.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Že by mne zrovna inspirovalo, to ne. Ale často z takové situace těžím nebo se o to alespoň snažím, pokud je to možné. Přijde mi to lepší, než nečinně přihlížet. 😉

Příklad? Eh, zrovna dnes v nákupáku > poslední vozejk a dorazili k němu současně 2 maníci o sekundu přede mnou. Začali si dávat navzájem zdvořile přednost (vemte si ho, já počkám blablabla…) a taxem „s dovolením“ si ho vzal sám. Přirozeně jsem je obdařil svým „nejlaskavějším kukučem“, takže to prošlo bez námitek. 😉 😁 😁

Další odpovědi
Věštibull

„rychlovka z Facebooku“

annas

Ad Veštibull,

Mluviti stříbro, mlčeti zlato, mysliti potíže. Jinak byste nemohl takovou odpověď napsat.
Měl byste se zaměřit jinam, určitě bude úspěšný u jiných uživatelů.