DoTazatel

Individuální stud. plán na konci školního roku?

Na SŠ (OA)

Potřebuju individuál na konci škol. roku z důvodů zdravotních. Mám spoustu zameškaných hodin, protože jsem často chyběl z důvodu nevolnosti (bolest břicha/zvracení, častá bolest hlavy). Doktorka mi teď zjistila něco se žaludkem a mandlemi (čepy, zánět). Povolí mi škola ind. i na konci školního roku, protože většinou se na školách zařizuje hned na začátku roku.
(Předtím jsem nevěděl, že budu mít zdr. problémy – cca tak jednou týdně mi bývá špatně, někdy i víc, takže jsem po celé toto pololetí chyběl alespoň 1 den týdně).

Nejlepší odpověď
Anikitos

Můžou ti to uznat i nemusí. Pokud budeš mít lékařsské potvrzení o svém stavu-svých zdravotních problémech tak by ti to měli uznat.
Lepší bude zajít přímo na sekretariát školy (třeba už s předchystaným a vyplněným IVP) ;).

Individuální vzdělávací plán (IVP) a konec školního roku:
http://www.in­kluzevpraxi.cz/ka­tegorie-pedagog/1544-individualni-vzdelavaci-plan-ivp-a-konec-skolniho-roku
http://www.pe­dagogicke.info/2018/07/f­aq-individualni-vzdelavaci-plan-ivp.html

Další odpovědi
ivzez

Podle mne Vám SŠ individuální plán na konci roku nepovolí.

Drap

Proč se ptáš tady a ne přímo ve škole. Zde to nikdo ani nemůže odhadnout. Neznáme ani školu, ani tebe a tvé zdravotní problémy už vůbec ne.

nyjono

Tady ti to nemůže nikdo zodpovědně sdělit.
Ptáš se na špatném místě.
To je dotaz pro třídní profesory nebo ředitele/ku školy.