pes

Ignorace platneho rosudku mestkeho soudu u okresniho soudu

Mam radny rozsudek mestskeho soudu praha a okresni soud v Pisku ho ignoruje a nevnima.

Nejlepší odpověď
standa

Vůbec netuším v jakých vzájemných souvislostech se tato kauza nachází…, ale obecně lze říci (zejména u prvoinstačních soudů), že soud si navrhované důkazy vybírá podle svého uvážení.

Pokud s rozsudkem nebude spokojen, odvolejte se a odvolací soud již s největší pravděpodobností bude narhovaný důkaz (rozsudek pražského soudu) akceptovat jako důkaz…