Pepé___

Jak lze identifikovat ptačí vejce na obrázku níže?

Jak lze identifikovat, jaká vajíčka jsou na obrázcích níže? Nevíte někdo co by to mohlo být za druh? Byla omylem odvezena s květinami a vrácení na místo již není možné – je to velmi daleko.

https://imgur­.com/gallery/GvlF5iX

//zjentek: To jsi tedy pomohl/a. Hnízdo bylo schované a lehce přehlédnutelné. Radši nepiš nic, než aby jsi napsal/a takový bullshit jako teď.

//edit: Vejce teď poputují do líhně. Pravděpodobně se jedná o sýkoru koňadru.

Odpovědi
zjentek

NEVÍM! https://www.go­ogle.com/sear­ch?rlz=1C1AOHY_csCZ838CZ­838&source=univ&tbm=is­ch&q=kropenat%C3%A1+vej­ce&sa=X&ved=2a­hUKEwiI2pPl6MTpAh­WD2-AKHbdEAnEQsAR6BAg­KEAE&biw=1360&b­ih=677

A pokud vajca identifikujeme, tak najdeš ptáka k vysezení?

Hrůza… jak může někdo při sběru květin OMYLEM odvézt celé hnízdo… hrůza.

No vidím to na bezohledný konzum, kdy harvester bezohledně sklízí vše pro jediný druh/odrůdu a je jedno, zda ve vodě, na souši či ve vzduchu.

Tato odpověď příliš nepomůže, ale to vy jste odvozem hnízda taky ničemu nepomohli.

Zde identifikace vajec není vůbec směrodatná, jen tím ztrácíš čas a budoucí možný život ze snůžky tím jen ohrožuješ! Takže logicky vlastně ani není jasný, na co se tady ptáš. Na vše sis odpověděl a je dobře, že přesně víš, co uděláš. tak neztrácej čas, hodně štěstí! (za líheň máš bezvýznamné plus, bo holátka nejspíš stejně pojdou, když de o tak malé druhy ptáčků a koukal jsem, že vejce nemají víc než centimetr, což je tvůj případ, ale alespoň se snažíš, tak fajn tvl…