mam problem hraju hru mafia 1 a sem v kole 15–08 v pristavu kde mam zabit bratra toho co proti nemu valcime zabiju tam vsechny i ty na techvezich ale jeho nemuzu najit kdo mi poradi kde ho mam sejmout a a hlavne kde a jak se k nemu dostat
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5935 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
zeptej se tady: http://mafia.czech-games.net/
po pravý straně má možnost se zeptat, nebo napiš někomu
z tvůrců webu..
Zdroj: http://mafia.czech-games.net/
| 0 Nominace Nahlásit |
Mafiane zkus scorpions WinCheater, tam najdeš všechno je to prográmek, který má zhruba 20 mb, najdeš tam cheaty a návody, Easter Eggy, vtipy atd. atd.
| 0 Nominace Nahlásit |
Vodkrágluj všechno,co se hejbe.
|
0Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5935 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
musis posunout vlak s ropou aby narazil do dveri u kterejch stoji jeho auto… pak ktomu prides a spusti se ukazka jak to Tom zapalí cigaretou… pak uz jen ve vnitr postřilíš ;)
|
0
před 5933 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |