Avatar uživatele
panxnotdead

Hrajou oči na vzhledu velkou roli?

Holky furt píšou, jak kdo má krásný oči… ale kdyt to sou jen blbý oči. to fakt hrajou tak velkou roli na vzhledu?
Doplňuji:
Já mám prej výrazný.. tmavě hnědý

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Protiva, briketka10 před 4224 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

obávám se, že ano. Ne nadarmo se říká, že to jsou vokna do duše. Znám jednu, co mi právě vočima dokázala učarovat na celejch pět let a zajistit si jimi neúprosnou erotickou přitažlivost. Bohužel to ale z opačné strany nefungovalo.
Taky bych byl bez vočí jen jeden z milionu. Takhle si mě díky nim aspoň vobčas ženy všimnou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

měla jsem spolupracovnici a ta je měla zelený jak liška fakt krásný úplně průsvitný, když jsme jely tramvají, tak na sebe poutala pozornost jen tím úchvatným pohledem :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

No jo, jsou to jenom blbý voči, ale přiznej, že když je má někdo jako studánky nebo jako had, tak tě to upoutá… a o to jde :) Já osobně teda dám asi spíš na vlasy než na oči, ale neříkám, že mě taky nedokážou zaujmout. A jaké máš oči ty?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

U mne větší než nafouknutý prsa a nebo průsvitná sukně bez spodního prádla. V očích si člověk přečte víc než v oblečení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

To určitě ne a záleží taky na sympatiích a ne jenom vzhledu.Ale něco jinýho je,když má někdo tzv. „skleněný oči“ to je špatný :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ja mam velké,zelené.a hrají nesmírnou roli.to mi věř.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
B♥A♥G

No mně by na tom fakt asi nezáleželo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek