gnr54

Hrajete tu někdo v Casínu?

Myslím na internetu.Ráda bych si někdy zahrála poker,ale né o peníze.Někdy mám strach,abych neklikla blbě a pak neplatila.Znáte někdo Paradise Casíno?
Doplňuji:
Děkuji Flodur,já bych se jinak určitě přihlašovala.Díky i za odkaz.

Nejlepší odpověď
flodur

Hrát-nepřihlašovat se!
http://www.ca­sinoeuro.com/cs/ca­sino-games/vsechny-hry

Další odpovědi
pondělí

v Casínu se nehraje,ale prohrává,s tím má člověk přistupovat k těmto lákadlům,a začíná to nevině,když nejde o peníze a tam se daří,tak proč to neskusit o peníze a po první prohře člověk chce aby se mu to vrátilo,kouzelný začarovaný kruh

panenka

Ráda bych ti mohla ale tuto hru na netu nehraju.