MichaelOffic

Hrajete někdo ještě hru „Soudruhu, nezlob se“?

Nebo kdy naposled jste ji hráli? :)
Mam na mysli tuto hru:
https://cdn.lu­xor.cz/b/6/b/c/­a/b6bca101-c89e-83d2-5b80-b0643c882ab7.jpeg

Nejlepší odpověď
Kepler

Naposledy jsem Člověčě nezlob se hrál asi tak před 40 lety. Soudruh tam byl jen jeden – ten, co měl červené figurky. Ty byly zpravidla vykopnuty s obzvláštním gustem.

Další odpovědi
marci1

„Soudruhu, nezlob se“ nikdy, tu bych si ani nekoupila. ☹ „Člověče, nezlob se“ ale někdy ano a dají se s ní zažít až salvy smíchu. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

MichaelOffic

Marci1 – hra je z roku 1991 a je to parodie na režim. Třeba tam mate „kompromitujici material na předsedu prověrkové komise“ :)

Mikka.lee

Ano, ale málokdy.