Kazatel

Hraje si s námi Rusko jako kočka s myší?

Nejlepší odpověď
paul1

Já myslím, že mají úplně jiné starosti.

Další odpovědi
zjentek

Západní svět (potažmo petrodolar) jde do kopru a sprostě s sebou stahuje i východ tím, že se snaží připravit jej o jeho suroviny podobně jako na př. západní ropné giganty Afriku. Čech se diví jenom proto, bo celou „rošádu“ pozoruje zevnitř ovšem rozhodně nechce vidět sebe jako špatného. Anebo zlo a zkázu světa přímo miluje a to jsou ti již mávají vlajkami NATO, nic složitějšího v této „kráse“ prosím nehledat.

mvk

Obávám se, že situace je pro Rusko tak vážná, že není prostor na hrátky.

Ametyst

🙂 Vždyť jsme si o to řekli! Od 24.února ihned nastoupily sankce a huráukrajinský postoj.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=6LQAJi22dsY pěkně J.Plesl okolo cca 8.minuty videa.

led

Skôr si myslím, že západné vetry sú pre nás skôr nezdravšie, chladnejšie a mokrejšie.

led

Tak kocúrisko a teraz premýšľaj, nad mojimi slovami.