LeVovič

Poradíte mi hru s pirátskou tématikou?

Zdravím Vás přátelé,

nějak jsem se zamiloval do pirátění (hru Assassins Creed IV: Black Flag mám přeběhlou snad milionkrát) a stále na netu vyhledávám nějaké hry, které by měli právě tématiku o pirátech. Hledám nějakou hru, která by byla právě jako AC IV: BF, tím myslím rabování lodí, drancování měst a celkové dobývání, ale aby to bylo z pohledu třetí osoby. Zná někdo nějakou takovou PC hru, prosím? Nedaří se mi nic takového nalézt.
Hry typu Port Royal (1–3), Tortuga (-Dva poklady) to mám.

Předem děkuji za odpovědi

LeV

Odpovědi
uccello

Můžu ti doporučit Risen 1–3 a ještě LEGO-Piráti z Karibiku. To lego je spíše pro menší, ale s přítelkyní jsme se u toho vyřádili. Má to hezkou grafiku a můžeš jed coop ve dvou.