Velbloud

Hra nejde nainstalovat – prý už je nainstalována

Po odinstalování hry jsem se ji pokusil znovu nainstalovat. Ovšem při spuštění DVD mi naskočilo okno, kde bylo Spustit a Odinstalovat. Přitom jsem hru už odinstaloval, a to normálně přes klasický unistal, žádné mazání manuální. Při kliknutí na odinstalovat ani spustit se nic nestasne, akorát se menu vypne.
Doplňuji:
Už jsem to vyřešil, nějakej bordel v regeditu, prošmejdil jsem to tam, vymazal vše podezřelé a už to funguje.

Nejlepší odpověď
rynek878

někdy stačí pouhý restart,aby se vše uložilo po odinstalování,poté znovu provést instalaci.