Sajmonka

Hotel poblíž Brna na školení??

Zdravím. Mohl by mi prosím někdo poradit, kde by se dalo poblíž Brna uspořádat firemní školení? Financí je dost, takže bych potřebovala opravdu místo na úrovni, samozřejmě obsluhu stejně tak. Děkuji za rady 🙂

Odpovědi
tom004

Nabídky a poptávky, jsou na úplně jiných stránkách. Sem nepatří.

escibe

Mohu doporučit tento, my tam máme také často školení. Mají velký sál a je levný www.hotelgregor.cz/

Renatka222

Co třeba Kaskáda?? Je tam krásně, blízko od Brna a mají tam i kongresový sál http://www.gol­fbrno.cz/dalsi/kon­gresovy-sal.php. Jednou jsem tam byla v létě na oběda bylo tam fakt krásně. Je tam samozřejmě i hotel,pokud bys musela řešit i ubytování

Kacennka

My míváme školení v hotelu Avanti – mají tam víc místností, takže si myslím, vybereš, kterou chceš, podle počtu lidí a tak… http://brno-hotel.hotelavan­ti.cz/konferen­cni-prostory/ však se mrkni sama.. :)

Raaadaaa

Jestli nevadí,že by to bylo přímo v Brně,tak se přikláním k avanti.Míváme tam různé konference a pravidelně každý rok firemní večírek.Dá se tam zahrát bowling, takže člověk nemusí jen sedět na zadku,jíst a pít :)
I když i to je někdy zábava