fortin

Hoří počítač?

V nápovědě v Centrum zálohování a obnovení je tento text:
„Uložte externí pevný disk na místo chráněné proti požáru, odděleně od počítače, dosáhnete tak maximálního stupně ochrany.“
Já běžně požár kolem sebe nemám. Mám čekat kdy začne hořet počítač?:-)
Doplňuji:

Nejlepší odpověď
silverf

jednou ze zásad pro zálohování je bezpečné uložení zálohy, ta věta z nápovědy by spíš měla znít uložte ext. HDD na místo v jíné budově apod. – tedy na místě kde není pravděpodobnost, že např. při požáru v budově kde je umístěno původní PC nepřijdete o data

Další odpovědi
Retko

No to „horet pocitac“ neni tak doslova. Nam jednou vyhorel procesor. A bylo to tak ze proste se jenom vypnul pocitac a trosku bylo citis ten zapach horlavyho kovu. Mozna se i neco malo dymu objevilo. Jinak nic vic.

No a tedy ta veta mi trosku nesedi. Znas proste amiky, ty vzdy vymyslej nejaky hovadiny, ze pak cely svet žasne.