kosaaaak

Hledáme slovo… (2.díl)

To slovo začalo růst v zemi.
To slovo vlastní i tvor, díky němuž máme zdravý chrup.
To slovo mívá čísla.
To slovo už prý málokoho v dnešní době zajímá.
To slovo, když vyřkne angličan, tak se nám vybaví strom.
To slovo se většinou nachází v místnosti spolu s dalšími slovy.
To slovo užije mladý člověk bez problému, ale stařec, aby z toho slova něco měl, musí většinou navštívit lékaře.
To slovo může být tlusté, tenké a dokonce i barevné.

Nejlepší odpověď
salsa verde

je to kniha!!

Další odpovědi
barnajka

Kořen?! Některý souvislosti sice nechápu, ale lepšího mě nenapadlo nic :D

dědapetr

minerál

anonym

nevím, jak slovo může být lusté či barevné, ale typuju petrklíč :)

myšpulín

Říkám si, jestli by tím slovem nemohlo být sklo?

Korialstrasz

Zub?)

kosaaaak

To slovo je KNIHA :).
Palce uděleny.
Všimněte si že vítězka nenapsala „Je to kniha?“ nýbrž „je to kniha!!“
Poněvač když vás napadne správná odpověď, tak už to většinou víte natuty.

Kerberus

Opět nechápu tuto hru, když znám odpověď. Stačí přece vložit jen jednu otázku…

Kerberus

Neopakovat, přitom slovo – pojem – význam – skuečnost?? Nelogické…