koka

Hledám recept na slaný koláč s cibulí,slaninou a jablky. Před rokem 89 vyšel v ruské BURDĚ. Nevíte?

Do těsta se přidávalo bílé víno, náplň byla z uvedených surovin, zalévalo se to šlehačkou s vejci. Nevím přesný rozpis.

Nejlepší odpověď
anonym

Ja bych se tim neparala,prime­rene,primerene,ne­bo bych to soupla na koupeny listovy testo.

Další odpovědi
Miroslavst

Já bych se podíval do knížky O pejskovi a kočičce, jak vařili dort. To bude asi to samé.

HOMER

Zajímavá kombinace :D Slaný koláč je pizza,tak co třeba vyzkoušet do těsta přidat víno …
PS: Italové to nějak nepochopitelně roztáčejí,ale dá se normálně vyválet.

elektrikář

Zadělat kynuté těsto vínem neni problém poskladat cibuli a slaninu jabka navch zalít šlehačkou z vejci osolit a dát upéct. Přidal bych tam sýr,a zelené bylinky,třeba porek a použít velký pekáč, nemuselo by to být špatné.Pro hospodyni by to nemněl být problém, těsto je to jak na buchty.