Smack

Historie se opakuje, Budem jen přihlížet a nic nedělat když začla válka?

Nejlepší odpověď
Disraeli

A co chceš dělat, přidat se? ;)
Historie se opakuje… v každém desetiletí byla nějaká válka, respektive spíše každý rok. Po delší době teď akorát i v Evropě. Válka jinak není žádnou nezvyklostí. Například za necelých 250 let existence USA byli asi ve stejně tolika válkách.

Další odpovědi
Ametyst

Biden rozhodně ještě k tomu neřekl ani jedno slovo, zatímco EU už se schází na poradě a vydává prohlášení.:-) To je divné.

Kepler

Nejspíš se připojíme k sankcím, přijmeme uprchlíky, případně poskytneme nějakou tu materiální pomoc. S tou naší armádičkou bychom se stejně na nic jiného nezmohli

zjentek

Jako koho myslíš? Jako těch 9 Mega lůzy, jakože nás? Hm tak to fakt stojí za úvahu, co dělat. Stačí zhodnotit dikci Fialy, Mrknout na jeho kukuč… To stačí. A máš jasno. Jo, ne, ještě dobré čeknout výraz Zemana, tam též hodně dobrá vypovídací hodnota. A kdo že je ministr obrany? Hm, no, radši nic TVL… jdu blejt.

plebs

Smack, děda Biden je v klidu dvě mocnosti mají takovou ohromnou jadernou výzbroj která je schopna několikrát zničit celý svět se předem dohodnou, hele mrknem na Jugoše, mrknem na Irák do Afganistánu, hele z druhé strany klídek Gruzie, Kazachtán no a tady ochráníme Donbas.
Podívej Joe minulý měsíc Kuba a Venezuela se zmínila, že bude vojensky spolupracovat s RF a k tomu vláda USA, pokud se někdo pokusí o spolupráci tvrdě vojensky zasáhneme.