Raspov

Poradíte, zda je vhodný PC (odkaz) pro hru World of Warcraft: Legion?

Ahoj, potřeboval bych nový pc na hru wow legion – našel jsem tenhle https://www.po­citarna.cz/po­citace/acer-veriton-m290-nvidia-gtx-1050/ tak jestli by stačil, nevadí mi to hrát na low nebo střední detaily ale nesmí se to sekat :)) Díky za odpovědi

Nevložil jste otázku, ale neotázku.
Herní Pc na wow Legion

Odpovědi
Strezz

Ahoj, doporučil bych se spíše zeptat na nějakém počítačovém fórum. Vždy je lepší si počítač poskládat sám a přizpůsobit si ho na míru, než si koupit už hotový poskládaný kus. Například tenhle má procesor 2. generace a momentálně je už 7. generace. Grafická karta je v celku přijatelná, ta by ti WoW měla nějak utáhnout, ale dal by se složit nejspíše lepší PC. Klidně mi můžeš napsat do PM, poradil bych ti.

martinecek2

Doporučil bych spíš https://www.techni­max.cz/notebo­ok-dell-latitude-e6430-intel-core-i5-3360m-2-8-ghz-4-gb-ram-ddr3-500-gb-hdd-dvd-rw-14-coa-stitek-windows-7-pro
Má to dobré rozlišení, kapacitu HDD,grafiku, RAMku.. takřka všechno, utáhne ti to obojí tak na medium, s detaily ale nepočítej, na to jsou stroje o dost dražší.