Avatar uživatele
Duvemblejt

Hádka mezi kamarády

proč se dva kamarádi pohádají a pak se normálně v klidu baví jako by se nic nestalo? Je to normální?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4670 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Naprosto.Přece,ne­můžou mít na všechno stejný názor.A takovou menší hádkou,se „pročistí vzduch“,a většinou,i vztahy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ted se hadas s kamarady a pozdeji budes mit na hadani manzelku ! Ne , ze bych ti to tedy prala..... 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Už za tebe odpověděl klasik:
„Nepotřebuji přítele, který mi na všechno přikývne. Na to mi stačí vlastní zrcadlo.“
Navíc chlapi jsou velkorysí a věcní, to ženské pak intrikují, kují pikle a nazapomínají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Uplně normální. Když jsou dva nebo více lidí delší čas spolu, dříve nebo později se musí stát, že názory na něco se budou lišit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Hádky mezi kamarády i v rodině jsou takovým tréninkem na řešení budoucích konfliktních situací v dospělosti v rodině (s manželkou, tchyní…) i v zaměstnání.
Je dobře, když se pak jede dál, jako by nic.
Špatně je, když zůstane dusno, ticho, nekomunikuje se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Je to úplně normální,kluci když se pohádají,můžou si dát třeba facky než se otočí je to pryč,ženský né začne ryvalyta a jsou na kordy,takový jsme.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KarolínkaP

Proč? Já bych to chápala tak, že ani jeden tomu druhému nedokáže říct promiň… Vyspí se z toho a další den je to OK.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek