Duvemblejt

Hádka mezi kamarády

proč se dva kamarádi pohádají a pak se normálně v klidu baví jako by se nic nestalo? Je to normální?

Nejlepší odpověď
tom004

Naprosto.Přece,ne­můžou mít na všechno stejný názor.A takovou menší hádkou,se „pročistí vzduch“,a většinou,i vztahy.

Další odpovědi
anonym

Ted se hadas s kamarady a pozdeji budes mit na hadani manzelku ! Ne , ze bych ti to tedy prala..... 🙂 -iv-

anonym

Už za tebe odpověděl klasik:
„Nepotřebuji přítele, který mi na všechno přikývne. Na to mi stačí vlastní zrcadlo.“
Navíc chlapi jsou velkorysí a věcní, to ženské pak intrikují, kují pikle a nazapomínají.

Drap

Uplně normální. Když jsou dva nebo více lidí delší čas spolu, dříve nebo později se musí stát, že názory na něco se budou lišit.

Deli

Hádky mezi kamarády i v rodině jsou takovým tréninkem na řešení budoucích konfliktních situací v dospělosti v rodině (s manželkou, tchyní…) i v zaměstnání.
Je dobře, když se pak jede dál, jako by nic.
Špatně je, když zůstane dusno, ticho, nekomunikuje se.

žolik

Je to úplně normální,kluci když se pohádají,můžou si dát třeba facky než se otočí je to pryč,ženský né začne ryvalyta a jsou na kordy,takový jsme.

Zdroj: žolík

KarolínkaP

Proč? Já bych to chápala tak, že ani jeden tomu druhému nedokáže říct promiň… Vyspí se z toho a další den je to OK.