M9A3

Grafika Pujde ?

Chtěl bych se zeptat mám grafiku zotac 9800gt amp edithn 518 ddr3 256BIT ale bojím aby mi nevyhořel počítač mám větrák atx 400W nevyhoří ?

Odpovědi
cochee

To je málo informací, záleží na zbytku sestavy. Určitě nemáš větrák 400 W, ale zdroj. Pokud je dobrý značkový, obsahuje ochrany proti nadproudu a při přetížení se vypne. Pokud je to „něco“ za pár desetikorun, mohlo by to dělat skutečně psí kusy včetně zahoření.

M9A3

Zakladní deska Geforce 8200 Processory AMD anthlon X2 240 Ram 3GB 640GBPevný disk co eště potřebujete vedět ? , za par deseti korun opravdu ne takže raději neskoušet?

cochee

Ale ano, to vypadá v pohodě.