Grafika do PC

Dobrý den chtěl bych se poradit ohledně grafiky do PC chci si koupit nejakou novou ale nemam paru o tom jakou vubec… potrebuju hravne grafiku na hrani her a her po internetu.. tak jestli by jste mi mohli pomoci a napsal mi o nejakych dobrych grafikach co jsou k dispozici pro tuto potrebu

Odpovědi
pantonym

zalezi na konponentach ve vasem pc a take ktere hry byste chtel na pc hrat – bez techto veci vam nikdo nemuze poradit