Lion King

Když chci přes Google účet vyhledat svůj telefon a nemám na mobilu data, bude mě to něco stát?

Ahoj, když chci přes Google účet vyhledat svůj telefon a nemám na mobilu data, tak mě to bude něco stát, nebo na to Google používá nějaký systém, který je zdarma?

Odpovědi
autacek

Popravdě moc nechápu, na co se přesně ptáš. Ale obecně platí pravidlo – není-li Internet, není Google.

Teorericky by mohla ještě fungovat komunikace na zjištění polohy třeba přes SMS, ale nevím o tom, že by měl Google něco takového defaultně v androidu implementováno.