kablik

Fungují vám dobře mapy na seznamu?

Od jisté doby asi 14 dní se mi mapy rozkládají na obdélníky, je to závada u mne nebo internetu?
Doplňuji:
díky všem co mi odpověděli na dotaz mapy, doplnuji že mám nový notbuk asi 14 dní, takže nějaké přeinstalování nepřichází v úvahu, jedná se o mapy na seznamu, satelitní Google Earth funguje bezvadně…

Nejlepší odpověď
vdudak

Mě funguje vše dobře. Problém bude u tebe v PC, zkus jiný prohlížeč nebo při nejhorším přeinstalovat nejnovější verzi FLASH nebo případně při nejhorším operační systém.

Další odpovědi
briketka10

hledám mapy na Google, zobrazují
se mi krásně, seznam nepoužívám ..
Doplňuji:
zkusila jsem ten seznam, ale i tam mapy fungují ovšem trvá
než se mi načte správné jméno té firmy, proto volím Google :)

Funna

pokud myslíš Mapy.cz…tak bez problémů…
Doplňuji:
ok…to jsou ty Mapy.cz…já na ně přes seznam nechodím…píšu přímo tohle, je to rychlejší…ale to je jedno…nevím, čemu přesně říkáš „rozkládají na obdélníky“…mapy jsou tvořeny těmito obdelníky, takže když např. kolečkem na myši zvětšuješ měřítko, tak se na chvíli (tal půl vteřiny) objeví tyhlety čverce, ale okamžitě se mapa překleslí a je v pořádku…používám mozzilu firefox…teď jsme to zkoušela i internetem explorerem a tam je to překleslování horší, objevují se na chvíli bílá čtvercová místa…a pokud máš pomalejší připojení, nebo né uplně kvalitní grafiku (v noťasu obvykle nebývají žádná superděla), tak to může trvat o chlup déle…

pl4toon

Celek mapy je tvořen fragmenty – obdélníky. Jestli se vám některé fragmenty mapy načítají déle a jiné rychleji, může to být způsobené zahlcením serveru požadavky, pomalým vykreslováním prohlížeče, nebo problémem s vaším internetovým připojením (pomalé připojení, sdílená linka, atp.).

anonym

Mělo by se to řešit na jejich fóru. Ale tam jsou pro boty přístupné emailové adresy, proto se tato otázka hodí sem. Já s těmito mapami mám špatnou zkušenost. Při vložené mapě do nějaké stránky nejde něco vyhledat tak, abych nezrušil nastavení nebo tak nějak. Zvolím ptačí pohled, posunu kurzorem o kousek dál, ptačí pohled zmizí a je nastavena papírová mapa. Mě se to řešit nechce. V něčem nedotáhnuté do konce.
Není plná paměť? Systém bych nepřeinstaloval kvůli nějaké mapě, leda by systém rostl nebo byly poškozené registry. To není tento případ.

Bedy

Ano, Mapy.cz mi fungují bezvadně.
vyzkoušeno na konfiguracích IE8 Windows XP, IE9 Windows Vista a Iceweasel 10 (Firefox) na Debian Linuxu.