janictaaber

Jak funguje Seznam?

Ahoj, jak Seznam.cz pozná, co mi má nabídnout, když něco hledám?
A proč tak nemůžu hledat na Facebooku?

Nejlepší odpověď
petr.pospa86

Seznam je vyhledávač, který vypisuje webovky podle určitých pravidel. Jsou i postupy, jak firmy můžou dostat svůj web do seznam.cz . Zatímco Facebook vyhledává jenom ve své databázi lidí a skupin.

Zdroj: http://www.pa­cinek.cz/seo/

Další odpovědi
Tw!st

seznam.cz je podobně jako google.com jen vyhledávač, který vyhledá odkazy podle klíčových slov které do vyhledávače napíšeš. Je to něco jiného než Facebook, to je sociální síť.