zzzzz

Funguje vám dnes normálně chat na facebooku?

Já už s ním mám od rána problém. Když se přihlásím, tak se mi zobrazí ti, co jsou online a po chvíli, se mi tam zobrazí spousta lidí a je to zšedlé a píše to nelze se připojit k chatu, už jsem se i několikrát odhlásila a pak zas přihlásila a furt mi nejde chatovat. Mám ještě ten starý profil a nový nechci. Nevíte proč?

Odpovědi
auluk

Mně to normálně funguje :) nový mi přijde lepší a lépe se v něm hledá v historii než v tom starém ani si pořádně nepamatuju jak vypadal :D A jinak nevím třeba to půjde ráno

quentos

mám taky starej a novej nechci. Chat mi ale fungoval včera i dnes v pohodě, nepočítám-li výpadek netu, za nějž FB nemůže.

mosoj

Všechno funguje jak má. Jinak opravdu nevím proč nový profil nechceš, ale oni se nikoho neptají. Věřím že až to všechno dokončí bude to OK.