zjentek

Funguje i v Česku nějaká služba podobná platformě Taskrabbit?

Odpovědi
elkon

Něco podobného zde: https://www.lu­pa.cz/clanky/pi­kr-pomocnik-ihned-k-ruce/

zjentek

Elkon a podíval ses taky alespoň někdy, kam vlastně odkazují weby, jejichž odkazy sem tak často s oblibou cpeš, logicky, bo nic jiného neznáš, neumíš?

Jinými slovy, ověříš si taky někdy, na co odkazuješ, když už tedy nemáš vlastní myšlenku? 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

elkon

Jestli neumíš pořádně číst, tak ti to zopakuji, Něco podobného, ne že je to to samé.

zjentek

Tak ti to zopakuji: PODÍVAL SES, kam odkazuje link, kterým tady tak suverénně ohromuješ?

zjentek

Elkon, bláboly na pokračování. Ale napiš to raději ty, jako odpověď pod tento příspěvek. Od tebe bude příspěvek/reakce věrohodná. Děkuju.

elkon

Sám jsi chtěl něco podobného, je to prostě služba, která pomáhá lidem. Chytrolíne.